Дерев'яні прорізувачі
19.03.2023

Дерев’яні прорізувачі

Від Yulia

Дерев’яні прорізувачі. Поява зубів у дітей – це досить серйозний та болісний процес. Перед батьками стоїть завдання полегшити такі муки і зробити якісь дії. Найоптимальнішими варіантами в даному випадку є: використання спеціальних гелів, які мають знеболювальні ефекти, лікарські препарати та прорізувачі. У цій статті ми детальніше розглянемо варіант дерев’яного прорізувача, а також про його особливості та вимоги, якими він повинен мати.

Дерев’яні прорізувачі – це спеціальні вироби, які здатні полегшити процес зростання зубів у маленьких дітей. Такі варіанти зустрічаються набагато рідше, ніж звичні силіконові або латексні вироби.

Дерев’яні, як і решта містять у собі як переваги, так і недоліки. Що стосується гідності, то в першу чергу – це довговічність та виготовлення з натуральних матеріалів. Прорізувачі такого виду не зможуть нашкодити малюкові, звичайно якщо вони виконані з дотриманням усіх технологій виготовлення. Недоліками в цьому випадку можуть бути такі: їх досить складно стерилізувати, вони довго висихають і найголовніше на їх поверхні можуть залишатися зазубринки, які згодом можуть подряпати ясна дитини.

Якщо ви вирішили придбати саме дерев’яні прорізувачі то варто звертати увагу на те щоб вони були покриті спеціальними барвниками, лаками, які ніяк не зможуть нашкодити. Також у процес вибору того чи іншого варіанта прорізувача потрібно звертати особливу увагу на вимоги, які вони повинні виконувати.

  1. Вироби повинні бути зручними в тому числі і за розмірами, враховувати потрібно і вік дитини, щоб він міг легко утримувати його в руках.
  2. Прорізувач повинен бути виготовленим із абсолютно нешкідливих матеріалів, які не зможуть нашкодити вашій дитині.
  3. Вироби повинні бути легкими і маленькі додаткові деталі повинні бути відсутніми, оскільки дитина може їх проковтнути.
  4. Також зверніть увагу на те, що такі конструкції повинні добре піддаватися миття та стерилізації.
Нажміть проголосувати!
[Усього: 2 Оцінка: 5]