День тижня та характер дитини
14.11.2022

День тижня, та характер дитини.

Від Yulia

День тижня, та характер дитини. В який день тижня народилася ваша дитина? Безсумнівно, особистість і характер людини впливають безліч чинників. Дата народження, час появи на світ, ім’я, яким охрестили батьки, знак зодіаку та символ року. Вплив на нас чинить і день тижня, коли ми прийшли в цей світ. Подивимося, які характерні риси мають люди, народжені в різні дні тижня.

Мабуть, у понеділок їх мама народила

Основна відмінність «дітей-понеділків» – мінливість. Зміна настрою кілька разів на годину – це цілком звичайний стан для малюків, які народилися цього дня. Їх легко можна назвати гурманами, адже, незважаючи на мінливість у настрої, смаки у них дуже стійкі. Їжа, одяг, іграшки та ігри, компанія, в якій дитині комфортно – понеділкові дітки чітко знають, що і чому їм подобається, і міняти свої переконання просто так не будуть. На цьому грунті можна відзначити їх пихатої примхливості. При цьому їм важливу роль відіграє думка оточуючих. Вони добре адаптуються до обставин, шукають та знаходять спільну мову з іншими завдяки своїй відкритості та емоційності. Але весь свій внутрішній світ найчастіше нікому повністю не показують, що тягне за собою якийсь шлейф самотності та відчуженості. Робін Гуд, напевно, був народжений саме в перший день тижня, оскільки серед інших «понеділок» найшвидше прийде на допомогу, відгукнеться на чуже лихо і простягне руку порятунку нужденним.

У професійній сфері «діти-понеділки» найчастіше йдуть творчим шляхом, оскільки сповна наділені гуманітарними талантами.

Марсіани з Вівторка

«Дітям-вівторкам» властива впливовість, запальність, войовничість. Це не дивно, адже покровителем Вівторка ніхто інший, як планета імені самого бога війни Марса. Малята, народжені цього дня, наділені як фізичною, так і моральною силою. Вони справедливі і за роками самостійні, але трохи обділені вмінням виявляти свої ніжні емоції, тому можуть здаватися грубуватими. Якщо взялися до справи – вперто йтимуть до кінця. Але якщо раптом їх спіткало невдача, це може закінчитися глибокою депресією або апатією до схожих справ. Світ «вівторків» схожий на яскраву динамічну картинку, яка змінюється щохвилини. Не сидіти на місці, бігти, змінювати світ, будувати, дертися вгору. Фраза «Сім разів відміряй, потім відріж» добре характеризує таких дітей. Для них велике значення людини, яка обрана ними в наставники. Батькам «вівторків» важливо спрямовувати прагнення малюка у правильне русло, стримувати свої імпульси та бурхливі емоції, тоді вони зможуть досягти великих висот з легкістю.

Маючи твердість і рішучість, «вівторки» знаходять своє покликання в точних науках, вони відмінні виконавці та керівники, технічні та економічні професії даються їм краще за інших.

 

Інтелектуальне Середовище

Найтовариські малюки народжені саме в середу. Вони промовисті, тягнуться до знань, люблять бути першовідкривачами. Завдяки вродженій комунікабельності та шарму, «середа» з легкістю знаходять спільну мову з усіма, хто зустрічається на їхньому життєвому шляху. Інтелект, даний малюкам з народження, вони примножують, нарощуючи знання та досвід, знаходять які скрізь та у всьому. Свій чіткий життєвий план крихти малюють ще в дитинстві, розуміючи, чого хочуть досягти в не такому далекому майбутньому. Здійснити план заважає лише безперервна буйна суперечка почуттів та розуму всередині. Дух авантюризму та пошук пригод не дають малюкам занудьгувати, і, відповідно, не дозволяють батькам такої непосиди розслабитися ні на хвилину. Зате їх «муки» обов’язково призведуть до того, що «дитина-середовище», коли настане його час створювати свою сім’ю, чудово впорається з цією роллю.

Професійними сферами, які обирають для себе «діти-середи», найчастіше стають ведення бізнесу, торгівля, маркетинг та фінанси.

Лідер Четвер

У малюках, народжених у четвертий день тижня, вживаються дві, начебто, несумісні особи – управлінець і сім’янин. З перших хвилин спілкування з «малюками-четвергами» вони завойовують у оточуючих довіру. Вони люблять постійність і з побоюванням ставляться до будь-яких змін. Тому, наприклад, покохавши одного разу яблучка, дитині буде важко зрозуміти, що полуниця чи банан теж дуже смачні та корисні. “Четверги” чудові миротворці, будь-який конфлікт, що виник у них на очах, постараються неодмінно вирішити без шкоди для обох сторін. Тому нерідко такі дітки стають «вожаками зграї» на дитячому майданчику, у класі, у групі, а потім і на роботі. Зате якщо конфлікт зачіпає їхні особисті інтереси, бувають до «кривдника» нещадні. Влада натури «дітей-четвергів» дуже заважає їм бути компромісними, хоч думку інших вони уважно вислуховують, прислухаються до неї і поважають.

У професійній сфері «четверги» стають відмінними управлінцями, політиками, талановитими керівниками, організаторами та адміністраторами, менеджерами, успішними громадськими діячами.

 

Життєрадісна п’ятниця

В останній робочий день тижня просто не можуть народитись песимісти. Так, у п’ятницю народжуються найжиттєрадісніші люди на планеті. Вони ще й привабливі, і артистичні, і мають внутрішню і зовнішню красу. У них вроджений потяг до всього прекрасного. Такі малюки віддають перевагу яскравим вбранням, книжкам у барвистій палітурці, строкаті іграшки. Надійність – ще одна перевага маленьких «п’ятниць». На них завжди можна покластися, вони не залишать друга в біді, намагатимуться допомогти всіма силами. П’ятничні діти дуже люблять поговорити про все на світі. Їм супроводжує фінансове благополуччя, оскільки легко ставляться до грошей, тим самим залучаючи їх себе. Любов до життя та оточуючих вони культивують і прищеплюють свого найближчого оточення. Адже зірки кажуть, що саме богиня Любові Венера опікується всіма, народженими у п’ятницю.

У професійному плані «діти-п’ятниці» стають чудовими діячами культури та мистецтва, вокалістами та танцюристами, музикантами, акторами, співробітниками індустрії моди.

 

Суботні філософи

Вихідний день чудовий час для відпочинку та роздумів. Цього дня народжуються діти, які вміють та люблять думати.Наукова діяльність приваблює їх із раннього дитинства. Такі дітки більше за інших цікавлять питання «як влаштований світ?», «яке призначення кожного з нас?», «З чого складається той чи інший механізм?». Вони постійно у пошуку нових відкриттів. Крихітки, що прийшли у світ у суботу, дуже вибіркові у дружніх стосунках з іншими дітьми. Вони довго і ретельно придивляються до людей, перед тим як по-справжньому потоваришувати. Зате можна з упевненістю сказати, що цією дружбою вони дорожитимуть усе життя. Малята виростають прекрасними партнерами і в сімейному житті. Легковажність – це не про них. «Субботам» не надто приємні галасливі компанії. Розум, логіка та врівноваженість дозволяє «дітям-суботам» приймати правильні обдумані рішення. Вони дуже посидючі, відповідально ставляться до навчання, невиправні трудоголіки, намагаються вбирати в себе всі знання, які дають батьки, садок, школа, університет, при цьому мають свою обґрунтовану точку зору. Ще існують факти, які стверджують, що суботні іменинники є довгожителі.

Суботні дітки найчастіше стають вченими, філософами, психологами, науковими діячами, співробітниками сфери освіти. Вчити та передавати свої знання – їхній вроджений дар.

Сонце, радість, веселощі, Неділя

У сьомий день тижня народжуються щасливчики, улюбленці самого Сонця, яке опікується цим днем. Всі проблеми та турботи маленькими «неділями» вирішуються як двічі по два, вони по-справжньому вміють насолоджуватися моментами радості та щастя.Везіння, яке супроводжує малюків, часто призводить до того, що в них зароджується лінь, адже вони звикають отримувати бажане без особливих зусиль. Тому батькам «воскресінь» необхідно особливу увагу приділити їх дисципліні, необхідності вивчати правила та жити, дотримуючись певних правил. Є велика ймовірність того, що недільні малюки звикнуть з дитинства навантажувати свої проблеми на інших, а, як відомо, у дорослому житті людей з такими якостями особливо не приймає суспільство. Важливо «дітей-неділ» постійно стимулювати до самореалізації, всіляко боротися з лінощами, розкривати їхні таланти з раннього дитинства. Провідну роль життя таких дітей грають працелюбні цілеспрямовані партнери чи напарники, які всіляко підштовхують їх до руху.

Розкривши потяг до майбутньої професії в дитинстві, «неділям» буде набагато легше досягти поставленої мети в майбутньому, інакше можна тривалий час провести у пошуках давно втраченого себе.

Як би там не було, найважливішу роль у становленні своєї особистості грає сама людина. Батьки, освіта, зірки, гороскопи, суспільство, оточення – це може лише побічно впливати на нас. Але те, хто ми є і ким ми будемо у майбутньому, залежить лише від нас самих. Завдання батьків любити свою дитину з її достоїнствами та недоліками, знати та розуміти її характер, та будувати лінію його виховання, відштовхуючись від його індивідуальних особливостей. Дитина, що росте в любові і гармонії, неодмінно стане мудрою, самодостатньою і щасливою людиною, яка живе в ладі з собою та зовнішнім світом.

Нажміть проголосувати!
[Усього: 0 Оцінка: 0]