стать дитини
15.08.2022

Стать дитини, як дізнатися без УЗД

Від Yulia

Стать дитини, яка має народитися цуже цікавила майбутніх батьків з давніх давен. До вашої уваги цікава стаття про те,  як дізнавалися хто народиться. Прикмети, які були помічені ще за часів Київської Русі.

Ультразвукового дослідження в ті часи ще не передбачалося, але вже тоді «фахівці» від народу вміли визначати стать майбутнього немовляти за особливими прикметами. Досить успішно, до речі. З тих, що дійшли до наших часів, такі прикмети:

– Округла форма живота – до дівчинки, загострений живіт – до хлопчика;
– Майбутня мама часто мерзне – очікується дочка, частіше спекотно – чекає на сина;
– Тягне на фрукти, випічку і солодке – буде дівчинка, хочеться солоного, кислого, м’ясного – хлопчик;
– Холодні ноги у вагітної – до хлопчика;
– Жінка, вагітна хлопчиком, виглядає свіжішою та привабливішою, ніж вагітна дівчинкою (сучасні вчені пов’язують цей факт з тим, що дівчатка, будучи ще в утробі, «забирають» у матері частину жіночих гормонів);
– Сильний токсикоз на початку вагітності – до хлопчика;
– Якщо вагітна воліє їсти окраєць від хліба, то чекає хлопчика, якщо м’якуш – дівчинку.

Загалом вималювалися такі портрети. Оцініть:

Майбутня мама хлопчика: квітуча і струнка, з гострим животом, що випирає, рум’яна (жарко ж), в вовняних шкарпетках (пам’ятаємо про холодні ноги), мляво колупає зелений салат (не забуваємо про токсикоз, який може тривати всю вагітність). Не знаю, куди в цій картині додати  хлібний окраєць. Ну, нехай це буде салат цезар, а роль сухариків виконує той самий окраєць.

Майбутня мама дівчинки: затишна, кругленька з усіх боків дамочка з м’якою плюшкою в одній руці та шоколадкою в іншій (а в кишенях припасені вершкові іриски), загорнута в три кофти (з теплими ногами при цьому!).На відміну від попередньої описаної мадам, яка чекає на хлопчика, вона посміхається більш щиро, тому що її токсикоз обійшов стороною. До того ж солодке сприяє хорошому настрою.
І таких прийме ще безліч! Я особисто стикалася з таким «ворожінням» для вагітних: на звичайну швейну нитку підвішували голку та тримали її над моїм вагітним животом. Голка гойдалася на нитці, як маятник, віщуючи мені сина (здійснилося, до речі). Я не полінувалася і знайшла повний опис цієї ворожіння. Так би мовити, офіційна версія. Отже, альтернатива УЗД:

· Вдіньте червону нитку в вушко голки.
· Потримайте голку над розкритою долонею.
· Зробіть кільце з великого та вказівного пальців і тричі опустіть голку на нитці.
· Підніміть голку над долонею та оцініть результат: голка обертається кругами – до дівчинки, хитається з боку на бік – до хлопчика. Голка може робити «паузи», після чого знову починає рухатися. Так вона показує стать кількох дітей, а не одного – очікуваного. Це ворожіння передбачає не тільки стать, а й кількість дітей у «піддослідної» (вибачте, не втрималася) жінки.

Нажміть проголосувати!
[Усього: 1 Оцінка: 5]