вибір автокресла
28.12.2022

Вибір автокрісла

Від Yulia

Вибір автокрісла. На що слід звертати увагу.

Сучасні батьки при появі малюка на світ набувають великої кількості необхідних корисних речей для комфорту дитини та полегшення життя мамам та татам. Якщо без одних дитячих предметів можна спокійно обійтися, то є такі, які вкрай необхідні. До останньої категорії належать автокрісла.

Правильно вибравши та встановивши сидіння в салоні автомобіля для улюбленого чада, можна на деякий час розслабитися, не турбуючись про здоров’я та життя малюка під час подорожі, особливо при гальмуванні та різких поворотах. Так як правильно вибрати дитяче автокрісло, за якими параметрами це потрібно робити?

Головні критерії вибору автомобільного крісла для дитини

Вагова та вікова група

Автомобільні крісла діляться на кілька типів, залежно від ваги малюка. Наприклад, для малюків вагою від дев’яти до вісімнадцяти кілограмів призначені моделі вагової групи під номером один. Один товар може призначатися одночасно для кількох вагових груп. Групи дитячих автомобільних крісел:

група 0 – вага дитини від нуля до дев’яти кілограм та зразковий вік від народження до шести місяців;

група 0+ – вага дитини від нуля до тринадцяти кілограм та приблизний вік від народження до одного року;

група 1 – вага дитини від дев’яти до вісімнадцяти кілограм та зразковий вік від дев’яти місяців до чотирьох років;

група 2 – вага дитини від двадцяти до тридцяти шести кілограм та зразковий вік від трьох до семи років;

група 3 – вага дитини від двадцяти двох тридцяти шести кілограм та зразковий вік від шести до дванадцяти років.

Перед покупкою безпечного сидіння для пересування малюка в автомобілі необхідно заздалегідь визначити його необхідний тип залежно від ваги та віку підопічного. Автокрісла різної вагової групи відрізняються один від одного рівнем безпеки, конструкційними та функціональними особливостями.

Зручність та комфорт

вибір автокреслаЯке автокрісло вибрати, щоб відповідало вимогам зручності та комфорту? По можливості необхідно посадити дитину в крісло і дати посидіти їй у ньому деякий час. У незручному сидінні малюк, як правило, буде раз у раз вередувати, відволікаючи водія від дороги. В ідеальному випадку крісло повинне регулюватися по нахилу в положенні сну та в положенні неспання.

Безпека

На вибір автокрісла має впливати перш за все безпека. Багато батьків при виборі того чи іншого автокрісла насамперед звертають на красу зовнішнього вигляду. Звичайно, це слід враховувати, але вже в останню чергу.Адже основне призначення будь-якої моделі – забезпечення безпеки малюка під час подорожі автомобілем. Безпечне дитяче автомобільне крісло має обов’язково мати значок ECE R44/03 – свого роду свідоцтво про відповідність товару Європейському Стандарту Безпеки.

Виробники пропонують різні способи кріплення: ремені безпеки чи найбільш міцну систему кріплення Isofix. Перший спосіб кріплення коштує набагато менше, ніж другий. Але за рівнем безпеки, простотою використання та швидкості кріплення прості ремені безпеки значно поступаються системі кріплення Isofix.

Нажміть проголосувати!
[Усього: 2 Оцінка: 5]