Одяг для годуючих мам
04.10.2022

Одяг для годуючих мам

Від Yulia

Одяг для годуючих мам зараз дуже різноманітний та зручний. Ти стала мамою. Вітаємо! І якщо ти обрала природне вигодовування, цей огляд обов’язково тобі стане в нагоді. Сьогодні ми поговоримо про гардероб для мам, які годують — які дрібнички полегшать процес годування грудьми не тільки вдома, а й у громадських місцях. Адже сьогодні так багато дівчат, які ведуть активний спосіб життя разом зі своїми крихтами. Дивимося!

Одяг з гудзиками

Ці дрібнички не належать до категорії «спеціально для мам», проте їх конструкція дозволяє без проблем організувати процес годування. Йдеться про одяг на кнопках та гудзиках. Це можуть бути звичайнісінькі сорочки, блузи, сукні-сорочки. Достатньо розстебнути 2-3 гудзики і можна приступати. Плюс у тому, що такі топи та сукні будуть доречними у вашому гардеробі навіть тоді, коли годування груддю буде завершено.

Одяг із прорізами

одяг для годуючих мамТакий одяг відноситься до категорії «спеціалізованих» та забезпечений спеціальними прорізами для грудей. Останні майстерно приховані під шаром тканини, що не видає в одязі «уніформу» для харчування. Тут дизайнери постаралися на славу: можна знайти майки, футболки, лонгсліви та навіть сукні. Пара таких топів – must have домашніх буднів для кожної мами.

Одяг із запахом

Ще одні дрібнички з числа «рядових» — одяг із запахом. Дозволяє непомітно, а головне швидко, без будь-яких зав’язок і гудзиків прикласти малюка до грудей. Шукайте з подібним кроєм блузи, сорочки та сукні. Як і у випадку з одягом на ґудзиках, моделі із запахом — це чудова інвестиція у майбутнє.Підібрати гардероб

Накидки та пончо

Накидки, кейпи, пончо, кардигани із запахом будуть дуже доречними в погану погоду. Вони не тільки приховають від сторонніх очей процес годування, а й зігріють малюка у складках. Рекомендуємо комбінувати такий одяг зі спеціалізованими топами, про які ми згадували вище. На одязі немає жодних «ярликів», тому накидки можна носити і тоді, коли малюк підросте.

Нижня білизна

одяг для годуючих мам Ось уже без чого дійсно не обійдеться жодна мама, що годує — спеціальний бюстгальтер. Він чудово підтримує бюст, надійно ховає прокладки для грудей та полегшує процес годування. Існують частково відкриті бюстгальтери, призначені для розкішних форм. Під час годування вони відкривають лише частину грудей. Повністю відкриті моделі підійдуть для маленьких грудей та пізнього годування.

Джемпери та толстовки

Ще одне «тепле» рішення для мам — адаптовані під жінку, що годує спосіб життя, джемпери і толстовки. Конструкція дуже схожа з топами – існують вироби з прорізами, кнопками та блискавками. А в поєднанні з топами або білизною для годування ці речі будуть особливо функціональні.

Одяг для годуючих мам – це не тільки зручно, а ще й стильно

Нажміть проголосувати!
[Усього: 2 Оцінка: 5]